X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Agroturystyka Jędrzejówka

Zobacz szczegóły Rzeczyca 77
24-120 Kazimierz Dolny
tel. 81 882 18 90

Gospodarze położonej w pięknych okolicach kazimierskiego Parku Krajobrazowego "Jędrzejówki", maja przyjemność zaprosić do wypoczynku w tym cichym, spokojnym i przyjaznym gospodarstwie, gdzie czekają na Państwa cztery w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym, telewizorem i bezprzewodowym internetem.

Jeśli lubisz podziwiać okoliczności przyrody podczas długich spacerów, tutejsze wąwozy i leśne ścieżki będą dla Ciebie gratką. Uwielbiasz wypoczywać aktywnie? W gospodarstwie będziesz miał możliwość gry w piłkę siatkową bądź nożną na naszym boisku, poczujesz dreszczyk emocji korzystając z naszych niecodziennych huśtawek i spędzisz niezapomniane chwile podczas przejażdżki na naszych wspaniałych konikach. Zawsze możesz też wybrać się w jeden z licznych szlaków rowerowych po bliższej lub dalszej okolicy, jak również zwiedzić ją w wycieczce samochodem terenowym, dzięki uprzejmości gospodarza.

Po dniu pełnym wrażeń proponujemy relaks przy ognisku, grillu lub sali kominkowej z zapleczem, które oddajemy do Państwa dyspozycji.

Tym, którzy wysoce cenią sobie zmysł smaku, polecamy wyśmienite posiłki ze zdrowych, wiejskich produktów, przygotowane, oczywiście po wcześniejszych ustaleniach przez Panią domu.
Zapraszamy również do degustacji i kupna domowych przetworów z własnych plantacji.