X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Eleganckie Pokoje u Śliwów

Zobacz szczegóły Krakowska 14
24-120 Kazimierz Dolny
tel. (81) 88-10-871

Zapraszamy Państwa do jednego z dwóch naszych domów w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Krakowskiej 14. Krakowska to uliczka boczna. Spokojna, spacerowa z ładną zabudową. Blisko rynku - 300 metrów - 5 minut spacerkiem. Biegnie równolegle do bulwaru, prowadzi na prom płynący do Janowca. Nasza rodzina mieszka w starym przedwojennym domu. Nowy, w formie pensjonatu, został wymurowany w roku 1999. By dom wyglądał na starszy został obity z zewnątrz drewnem.

Posiadamy duży ogród , który łączy Krakowską z bulwarem wiślanym. W ogrodzie jest wygodny, bezpieczny i bezpłatny parking. Do dyspozycji gości są: altanka, grill, stoliki, ławeczki i leżaki.
 
Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, duże podwójne łoża, radio, lampki nocne, ręczniki. Łazienki z pełnym węzłem sanitarnym i z suszarkami.
 
Potrafimy zaspokoić różne gusta naszych gości proponując:
  • Apartament jednosalonowy z kominkiem (czynnym) oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem;
  • Wygodną trójkę z balkonem;
  • Dwójki z własnym aneksem kuchennym a także inne dwójki do wspólnego aneksu
W aneksach znajdują się lodówki, czajniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzejne oraz szkło i naczynia. Możecie Państwo korzystać z używek - dobrych herbat i kawy. Dla zainteresowanych udostępniamy rowery nieodpłatnie, sanki dla dzieci.
 
Ceny noclegów zależą od terminów, długości i częstotliwości pobytu i pory roku.
 
Jeśli ktoś u nas nie zamieszkał z jakiegoś powodu, a będzie w Kazimierzu to zapraszamy obejrzeć nasze warunki na przyszłość - do nas się wraca!